Jak urządzić pokój mężczyzny?

To wnętrze, choć z pozoru może się wydawać łatwe do urządzenie, wcale takie nie jest. Jeżeli więc podejmujesz się tego zadania, powinnaś się kierować naszymi radami. Podpowiemy ci jakie meble wybrać i z jakimi fakturami, kolorami je łączyć.
Pokój mężczyzny powinien łączyć w sobie minimalizm i funkcjonalność. W strefie mebli powinnaś postawić na dobre łózko, najczęściej będące centralnym miejscem pokoju, z porządnym materacem i trwałym wykonaniem. Do łóżka dobierz prostą szafkę nocną, szafę wnękową, do pomieszczenie wszystkich jego koszul. Nie zapomnij także o biurku z miejscem na komputer i wygodnym krzesłem. W strefie kolorystycznej postaw na ciemne i wyraziste barwy takie jak czerń, brąz, szarość, grafit czy ciemna zieleń. Nie powinnaś dodawać do pokoju zbędnych bibelotów. Jedynymi gadżetami tam dopuszczalnymi są te związane z jego ukochaną technologią czy też drużyną sportową. Jeżeli o materiały chodzi to wybierz te mocniejsze i bardziej ostre, takie jak na przykład skóry.
Wnętrze urządzone zgodnie z naszymi wskazówkami, z pewnością zachwyci twojego mężczyzny. Musisz jednak pamiętać, aby od nich nie odchodzić, bo kobiecy gust bardzo, ale to bardzo różni się od męskiego. Należy więc porzucić marzenia o romantycznym wnętrzu i postępować zgodnie z naszymi radami.