Aranżacja mieszkania

Projektując i aranżując mieszkanie musimy pamiętać o jednym – design uwielbia dodatki. To stara prawda, dlatego urządzając mieszkanie nie zapomnijmy o odpowiednich dodatkach. Na jakie dekoracje zatem postawić? Obecnie w modzie są dekoracje lekkie przepuszczające światło. Za przykład możemy podać na choćby piękne ażurowe lampy. Tego rodzaju dodatków i dekoracji w sklepach znajdziemy całe mnóstwo. Jeśli zatem dysponujemy odpowiednim gustem to z pewnością znajdziemy coś do swojego mieszkania.

Jednak sam zakup dodatków nie musi być jedyny wyjściem. Wiele ozdób możemy przecież wykonać sami jeśli tylko dysponujemy odpowiednimi materiałami i narzędziami. Ale czasem możemy także skorzystać z gotowych dodatków i je po prostu przerobić, nadam im zupełnie nowy kształt i nowe życie. Wszystko zależy bowiem tylko i wyłącznie od naszej własnej koncepcji i kreatywności.

Wyposażając swoje mieszkanie musimy jednak uważać na jeden istotny element. Mowa tutaj o ilości dodatków oraz dekoracji. Pamiętajmy, że nie możemy z nimi przesadzić. W końcu nie bez przyczyny określamy je mianem dodatków. Wszelkie ozdoby nie mogą w pomieszczeniu dominować. Ich rolą jest tworzenie w pomieszkaniu odpowiedniej atmosfery.